Oprawa dokumentów

W naszym zakładzie wykonujemy kilka rodzajów opraw dokumentów.

Doświadczona obsługa stara się doradzić najlepsze rozwiązanie. Większość stosowanych opraw to oprawy błyskawiczne. Czas wykonania
to maksymalnie kilka minut. 

Plastikowa listwa wsuwana

4,00 zł/szt

 

Najtańsza i najszybsza metoda łączenia materiałów. W zestawie: listwa (czarna), folia
z przodu, karton z tyłu (kolorowy). Listwę w każdej chwili można zdjąć i ponownie założyć co stanowi jednocześnie wadę i zaletę.

Bindowanie grzbietem plastikowym

5,00 zł/szt

 

Klasyczne bindowanie to metoda łączenia materiałów. W zestawie: grzbiet (czarny/granatowy), folia z przodu, karton z tyłu (kolorowy). Materiał można otworzyć i zamknąć tylko za pomocą bindownicy. Estetyczna i trwała forma nadaje się do wszelkich kopi, notatek, książek, itp...

Bindowanie spiralą metalową

6,00 zł/szt

 

Bindowanie drutowe to doskonała metoda łączenia sztywnych materiałów. W zestawie: srebrny grzbiet, folia z przodu, karton z tyłu. Materiału raz zamkniętego raczej się nie otwiera. Otwarcie wymaga zniszczenie grzbietu, co za tym idzie ponownego wykonania usługi. Bardzo komfortowa i estetyczna metoda bindowania. 

Miękka oprawa klejona (termobindowanie)

15,00 zł/szt

 

Miękka, elegancka estetyczna oprawa o twardym klejonym grzbiecie. Doskonale nadaje się na wszelkiego rodzaju materiały,  porfolia, dyplomy, maszynopisy, projekty, jak również szkolenia itp.. Posiadamy od ręki białe oprawy mogące pomieścić do 150 kartek.

Uwaga!!!

Oprawy klejone (termobindowane) są oprawami nierozbieralnymi.

 

Miękka oprawa kanałowa

15,00 zł/szt

 

Miękka, elegancka estetyczna oprawa o twardym zaciskanym grzbiecie. Doskonale nadaje się na wszelkiego rodzaju materiały,  porfolia, dyplomy, maszynopisy, projekty, jak również szkolenia itp.. Posiadamy od ręki kolorowe oprawy mogące pomieścić do 150 kartek. Posiadając bindownicę kanałową można otworzyć ponownie oprawę.
W naszym zakładzie koszt otwarcia to 5,00 zł.

 

Kanałowa oprawa twarda

15,00-40,00 zł/szt

 

Królowa opraw. Twarda, elegancka estetyczna. Doskonale nadaje się na materiały, które mają zrobic wrażenie tj, porfolia, dyplomy, maszynopisy, projekty itp.. Posiadamy od ręki  okładki do 150 kartek. Posiadając bindownicę kanałową można otworzyć ponownie oprawę. W naszym zakładzie koszt otwarcia to 5,00 zł.

Na zamówienie możemy zdobyć okładki
które pomieszczą nawet 300 kartek. Czas zamówienia od 1-7dni.

Kontakt:

Konarskiego 1 wejście z boku "od hurtownii"

Akademik "Jelonek" 

01-355 Warszawa

 

Znajdź nas i polub....

Zakład jest CZYNNY w wakacje:

Pn-pt  8:00-16:00

Sb: Nieczynne

 

 

 

Tel: 502 523 738

e-mail:
kserodruk@o2.pl

 

Zakład znajduje się w piwnicy
DS1 wejście od hurtownii

(murowany, wykończony na niebiesko, naprzeciwko parkigu ze szlabanami)

Zapraszamy :)