Adres

Konarskiego 1, 01-355 Warszawa
(wejście do piwnicy z boku budynku akademika)

Telefon

502 523 738

E-mail

kserodruk@o2.pl

Oprawa prac dyplomowych

Obrona pracy dyplomowej jest jak oświadczyny,

RAZ W ŻYCIU 🙂

Nie kupujcie pierścionka na bazarze,

idźcie do jubilera.

ZAPRASZAMY !!!

Prace do 100 STRON w jednym egzemplarzu w naszym zakładzie drukujemy na poczekaniu w Pakiecie Dyplomowym a koszt usługi wraz z oprawą STANDARD to:

Bez haczyków, bez kombinacji, np:
Potrzebujesz 3 szt swojej pracy = 140 zł i tyle…..

Prace bardziej obfite wyceniane są indywidualnie.

Okładki typu STANDARD

Okładki typu standard w naszej drukarni stanowią używane są jako podstawowe do opraw twardych. Do tej kategorii zaliczamy także oprawy miękkie kanałowe, termobindowanie czy klasyczne bindowanie.

Same oprawy z tej kategorii kosztują 20zł / szt

Okładki typu PREMIUM

Okładki typu PREMIUM to oprawy o ciekawych kolorach i fakturach. Jako jedna z niewielu drukarni prawdopodobnie w Polsce dysponujemy tak dużą liczbą kolorów. Dla prac magisterskich czy licencjackich do 100 kartek można wybierać w około 30-stu kolorach zaczynając od różowych okładek po przez złote, zielone, czerwone granatowe i błękitne i to nie jest nasze ostatnie słowo. Cały czas zwiększamy asortyment.

Masz własną oprawę uczelni??

W Xero.waw.pl potrafimy oprawić pracę w okładki uczelniane. Oprawa prac Politechnika, okładki Aszwoj (Akademia Sztuki Wojennej) czy Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania to prace dla naszego zespołu doskonale znane. Daj nam godzinę a twoje zlecenie będzie gotowe.